Beylikdüzü Otelleri

Beylikdüzü Otelleri

Tüyap Palas

Beylikdüzü otelleri ‘nden Tüyap Fuar Merkezi ‘nin bitişiğinde kurulmuş olan Tüyap Palas, fuar alanlarına doğrudan erişim imkanı sağlamaktadır. Ücretsiz vale hizmeti sunan otelin tüm odalarında ücretsiz çay-kahve seti mevcuttur. Konuklar ücretsiz Wi-Fi erişiminden ve günün 24 saati resepsiyon hizmetinden de yararlanabilirler. Beylikdüzü Tüyap Palas İletişim : 0 212 867 1414

beylikdüzü tüyap palas beylikdüzü Beylikdüzü Otelleri tuyap palas1

Kaya Ramada Plaza

İstanbul ‘un Beylikdüzü ilçesinde, Tüyap Fuar Merkezi ‘nin yanında yer alan Kaya Ramada Plaza ‘da uydu TV’li klimalı odalar bulunmaktadır. Otelin sağlıklı yaşam kulübü Marmara Denizi’nin panoramik manzarasına sahiptir. Kaya Ramada ‘nın klimalı odaları, koyu renk ahşap mobilyalarla dekore edilmiştir. Bazı odalarda özel hidromasajlı küvet vardır. Beylikdüzü Kaya Ramada Plaza İletişim : 0 212 866 2323

beylikdüzü kaya ramada beylikdüzü Beylikdüzü Otelleri kaya ramada plaza

İbis Hotel

Beylikdüzü otelleri arasında yer alan bu modern otel, Tüyap Fuar Merkezi ‘ne sadece 4 km uzaklıkta ve Marmara Park Alışveriş Merkezi ‘ne 5 dakikalık yürüme mesafesindedir. Ücretsiz Wi-Fi erişimli ve klimalı odalar sunan otelin resepsiyonu 24 saat açıktır ve otel bünyesinde ücretsiz özel otopark mevcuttur. Beylikdüzü Ibis Hotel İletişim : 0 212 866 3939

beylikdüzü ibis hotel beylikdüzü Beylikdüzü Otelleri ibis hotel1

Reis inn Hotel

Beylikdüzü otelleri arasında İstanbul Atatürk Havalimanı ve İstanbul ‘un en büyük Uluslararası fuar alanı ve merkezi Tüyap ‘a yakınlığı ile dikkatleri üzerine çeken Reis Inn Hotel İstanbul samimi misafirperverlik anlayışı ve üstün hizmet kalitesini bir arada sunmayı amaç edinen eğitimli ve güler yüzlü kadrosu eşliğinde iddialı adımlarla siz değerli misafirlerine kapılarını açmaktan mutluluk duyuyor. Beylikdüzü Reis inn Hotel İletişim : 0 212 426 3636

beylikdüzü reis inn hotel beylikdüzü Beylikdüzü Otelleri reis inn hotel1

Sarissa Hotel

İstanbul ’un en büyük fuar alanı TÜYAP Fuar Merkezine ve metrobüs durağına yürüyüş mesafesinde yer alan Sarissa Hotel, Atatürk Havalimanı ’na yakınlığı ile size Beylikdüzü ’nde ev rahatlığı sunuyor.İş, turizm ve eğlence amaçlı konaklamalarınız için benzersiz kalite anlayışıyla hizmet veren Beylikdüzü otelleri ‘nden Sarissa Hotel ’de konfor, şıklık, güvenlik ve modern alt yapıyı bir arada bulabilirsiniz. Beylikdüzü Sarissa Hotel İletişim : 0 212 861 5858

beylikdüzü sarissa hotel beylikdüzü Beylikdüzü Otelleri sarissa hotel1

Beymarmara Suite Hotel

Beylikdüzü Otelleri ‘nden Beymarmara Suit Hotel havalimanlarına, fuar merkezlerine, alışveriş merkezlerine ve sanayi bölgelerine yakınlığıyla, iş dünyasına sağladığı olanakların yanında, servis çeşitliliği ile de hizmetinizde. Özel olarak tasarlanmış 58 süit odası bulunmaktadır. Beylikdüzü Beymarmara Suit Hotel İletişim : 0 212 857 3733

beylikdüzü beymarmara hotel beylikdüzü Beylikdüzü Otelleri beymarmara hotel1

Euro Park Otel

Beylikdüzü Otelleri ‘nden Euro Park Otel İstanbul ‘da günümüzün modern lüksünü yeniden tanımlayan bir anlayış ile yapılmıştır. 165 Adet superior, 18 adet bussiness executive ve 1 adet engelli odası olmak üzere toplamda 184 odası ve 250 yatak kapasitesi ile sizlere hizmet vermektedir. Beylikdüzü Euro Park Otel İletişim : 0 212 428 2121

beylikdüzü euro park otel beylikdüzü Beylikdüzü Otelleri euro park hotel1

Çevremizdekiler

TÜYAP, Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından 28 Haziran 1979 tarihinde İstanbul Beylikdüzü ‘nde Bülent Ünal tarafından kurulmuştur. İlk fuarlarında İstanbul Spor ve Sergi Sarayı ve Etap Marmara Oteli kullanılmış, hızla çoğalan projeler sayısı ve sanayi fuarlarına yöneliş, geniş fuar alanı mekan ihtiyacını da beraberinde getirmiştir. Beylikdüzü ‘ndeki bu merkez, 60.000 m² kapalı 60.000 m² açık fuar alanı ile Türkiye’de özel sektörün sahip olduğu en büyük fuar merkezidir.

tuyap-fuar-ve-kongre-merkezi beylikdüzü Beylikdüzü Otelleri tuyap fuar ve kongre merkezi1

İstanbul Türkiye’nin kuzeybatısında, Marmara kıyısı ve Boğaziçi boyunca, Haliç’i de çevreleyecek şekilde kurulmuştur. İstanbul kıtalararası bir şehir olup, Avrupa’daki bölümüne Avrupa Yakası veya Rumeli Yakası, Asya’daki bölümüne ise Anadolu Yakası veya Asya Yakası denir. 39 ilçesi vardır. Sınırları içerisinde ise büyükşehir belediyesi ile birlikte toplam 40 belediye bulunmaktadır. Dünyanın en eski şehirlerinden biri olan İstanbul, MS 330-395 yılları arasında Roma İmparatorluğu, 395-1204 ile 1261-1453 yılları arasında Bizans İmparatorluğu, 1204-1261 arasında Latin İmparatorluğu ve son olarak 1453-1922 yılları arasında Osmanlı İmparatorluğu’na başkentlik yaptı.

istanbul beylikdüzü Beylikdüzü Otelleri istanbul1

Endem TV Kulesi, İstanbul ’un en yüksek TV kulesidir. Beylikdüzü ‘nde 1998’de başlayan yapımı 2002-2007 yılları arasında durdurulmuş ve 2008 yılının Ekim ayında son bulmuştur. Beton şaftının yüksekliği 163, döner lokantanın olduğu çelik kısmının yüksekliği 54 ve anteninin uzunluğu ise 30 metredir.Kulenin 412. metresinde bulunan 400 kişi kapasiteli döner restoranın çapı 30 metredir. İsteğe göre 1, 2 veya 3 saatte bir tur atabilen döner restoranın kullanılabilen alanı 720 metrekaredir.

endem-tv-kulesi beylikdüzü Beylikdüzü Otelleri endem tv kulesi1

Mimar Sinan Köprüsü İstanbul ‘u Avrupa’ya bağlayan tarihi ticaret yolu üzerinde, Büyükçekmece Gölü’nün Marmara Denizi ile birleştiği noktada yapılmıştır. Kanuni Sultan Süleyman (1520-1566) Zigetvar Seferi’ne çıkarken, ordunun, Büyükçekmece Gölü ile denizin birleştiği bu noktadan sallarla karşıya geçmekte çok zorlanması üzerine buraya köprü yapılmasını emretmiştir. Ancak köprü, oğlu II. Selim zamanında, 1567’de tamamlanmıştır. Köprünün girişindeki turistik alan içerisinde Sokullu Mehmet Paşa Camii, Kurşunlu Han ve Kanuni Sultan Süleyman Çeşmesi de yer almaktadır. 636 metre uzunluğunda, 7,17 metre genişliğindedir.

mimarsinan-koprusu beylikdüzü Beylikdüzü Otelleri mimarsinan koprusu1

Büyükçekmece, İstanbul ’un batısında bulunan bir ilçesidir. Doğusunda Beylikdüzü ve Esenyurt, batısında Silivri, kuzeyinde Çatalca ve Arnavutköy ilçeleriyle güneyde Marmara Deniziyle çevrilmiştir. Yüzölçümü 196 km²’dir. 1987’ye kadar Çatalca ’ya bağlı bucak merkeziyken ilçe olmuş yapılan değişikliklerde Gürpınar, Beylikdüzü Yakuplu beldeleri Beylikdüzü; Esenyurt ve Kıraç beldeleri Esenyurt; Bahçeşehir beldesi de Başakşehir ilçelerine bağlanınca ilçenin alanı küçülmüş, yalnız lağvedilen Çatalca ’nın Muratbey ve Silivri ’nin Celaliye – Kamiloba beldelerinin katılımıyla  ilçe genişlemiştir.

buyukcekmece beylikdüzü Beylikdüzü Otelleri buyukcekmece

Marmarapark AVM, 18 Ekim 2012’de ziyaretçileriyle buluştu.  Yatırım hacmi 220 milyon Euro olup, Beylikdüzü Esenyurt bölgesi E5 üzerinde bulunmaktadır. Toplam 100,000 m²’lik kiralanabilir alan ile Marmara Park, Türkiye’nin ilk galaktik temalı alışveriş merkezi ünvanını taşıyor. AVM ’nin bu konsepti tasarımda da kendini göstermekte ve ziyaretçilere 200’den fazla mağaza ile 4000 araçlık otopark alanıyla yepyeni bir alışveriş galaksisi sunuyor.

marmarapark-avm beylikdüzü Beylikdüzü Otelleri marmarapark avm1

Beylikdüzü İstanbul ‘un gecekondu yapılaşması olmayan nadir ilçelerinden birisidir. Toplu konut projeleri ve lüks sitelere ev sahipliği yapan Beylikdüzü ‘nde belediyenin yaptığı araştırmaya göre, yaşayanların yüzde 40’ının üniversite mezunudur. Kişi başına 10M²’yi aşan yeşil alanları ile bir Avrupa kenti standartındadır.  Hemen hemen her sokağı ve caddesinde simetrik aralıklarla ağaçlar bulunmaktadır. Geniş caddeleri, bulvarları, kaldırımları ve yeşil alanları ile Beylikdüzü İstanbul ‘un planlı kentleşmiş yeni yüzünü temsil etmektedir.

beylikdüzü beylikdüzü Beylikdüzü Otelleri beylikduzu1

Esenyurt, İstanbul’un Büyükçekmece ilçesinin semtlerinden biriyken, 2008 yılında Kıraç beldesi ile birleştirilerek ilçe olmuştur. Esenyurt yerleşim yeri bütünü, Marmara bölgesinin Trakya alt bölgesinde, İstanbul Metropolitan alan sınırları içerisinde yer almaktadır. Bu bölgenin doğusunda Küçükçekmece Gölü, batısında Büyükçekmece, kuzeyinde Hoşdere köyü ve TEM Karayolu, güneyinde Firuzköy ve Beylikdüzü bulunmaktadır. Esenyurt’un yüzölçümü 2.770 hektardır ve 1989 yılında belediye olma niteliği kazanmıştır. Belediye teşkilatının kurulmasıyla bölgede bir hizmet atağı başlatılmıştır.

esenyurt beylikdüzü Beylikdüzü Otelleri esenyurt1

Avcılar, İstanbul ilinin Avrupa yakasında yer alan bir ilçesidir.

İlçenin doğusunda Küçükçekmece gölü ile Küçükçekmece ilçesi, güneyinde ise Marmara denizi ile çevrelenmiş ve yaklaşık 3.850 hektar yani 38,5 milyon m²’lik bir yüzölçümüne sahiptir. İstanbul’a 27 km. uzaklıktadır. TEM otoyolu, E-5 (D-100) karayolu ilçe sınırları içinden geçmektedir.

avcilar_sahil beylikdüzü Beylikdüzü Otelleri avcilar sahil1

Silivri, İstanbul Avrupa yakası’nın batı kısmındadır. Batısında Çorlu ve Marmara Ereğlisi ilçeleri, doğusunda İstanbul iline bağlı Büyükçekmece ilçesi, kuzeyinde İstanbul iline bağlı Çatalca ilçesi, kuzeybatıda Tekirdağ iline bağlı Çerkezköy ilçesi, güneyinde ise Marmara Denizi yer alır. Marmara Denizi’ne kıyılarının uzunluğu yaklaşık 45 km. olan ilçenin yüzölçümü yaklaşık 760 km²’dir (tarım arazileriyle birlikte 860 km²). 18 köyü ve 8 beldesi bulunan ilçenin merkezi ise 7 mahalleye ayrılmıştır.

silivri_sahil beylikdüzü Beylikdüzü Otelleri silivri sahil1

Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi

Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi medeniyetlerin beşiği Beylikdüzü İstanbul ’da, bugün ve gelecekte sayısız iş imkanları sunan uluslararası ticari fuarların önemli bir buluşma noktasıdır. Dünyanın çok sayıda ülkesinden gelen katılımcı ve ziyaretçi 50’yi aşkın fuar ve etkinlik kapsamında ulusal ve uluslararası standartta hizmet ve altyapıdan yararlanmaktadır. Bu global platform her yıl yaklaşık 60 ülkeden 14.000 katılımcı ve 70 ülkeden 2 milyona yakın ziyaretçiye ev sahipliği yapmaktadır.

Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi katılımcı ve ziyaretçilere her türlü hizmeti sağlayacak şekilde dizayn edilmiştir;


14 sergi salonunda 120.000 m2’lik sergileme kapasitesi
4.500 araçlık açık otopark, 600 araçlık kapalı otopark
10 kişiden 750 kişiye kadar değişen çok amaçlı 22 toplantı salonu
10 Kafeterya ve 1 A La Carte Restaurant
Tamamen klimatize edilmiş ideal çalışma ortamı
Basın, VIP ve yönetim odaları
Her türlü teknik alt yapı (pnömatik sistem, su, pis su sistemi, 17.600 kVA/h elektrik gücü, 8000 kVA/h jenerator gücü)
Tüm Tüyap Fuar Salonlarında kablosuz internet erişimi
Çok noktadan ziyaretçi girişi, yürüyen merdivenler ve asansörler ile engelli ziyaretçilere rahat dolaşma imkanı sağlayan gezi platformu
Çeşitli noktalardan fuar alanına düzenli ulaşım imkanları
Özel güvenlik ve kontrol sistemi
Türkçe, İngilizce ve Almanca sekreterlik hizmetleri
İlk yardım hizmeti
Tüyap Fuarı yanında benzin istasyonu – Günlük ihtiyaçlar için mini market
Mc Donalds – arabaya servis
Tüyap karşısında taksi hizmeti
Tüyap yanında otopark hizmeti
Fotoğraf / video hizmeti ve satışı
Sardunya catering hizmetleri

Tüyap Fuar Takvimi 2015

BAHÇE DÜNYASI 2015 02 – 05 Nisan 2015
10. İstanbul Bahçe Mobilyaları, Bahçe Mimarisi, Peyzajı, Bahçe Bitkileri ve Aksesuarları Fuarı

GAS&POWER NETWORK 02 – 05 Nisan 2015
Elektrik, Doğal Gaz, Alternatif Enerji Ekipmanları ve Teknolojileri Fuarı

IDEAL HOME 02 – 05 Nisan 2015
10. Ideal Home Ev Eşyaları, Züccaciye ve Çeyiz Fuarı

PETROLEUM İSTANBUL 2015 02 – 05 Nisan 2015
12. Uluslararası Petrol, LPG, Madeni Yağ, Ekipman ve Teknoloji Fuarı

AUTOMECHANIKA İSTANBUL 2015 09 – 12 Nisan 2015
Uluslararası Otomotiv, Üretim, Dağıtım ve Tamir Fuarı

38. YAPI FUARI – TURKEY BUILD 2015 21 – 25 Nisan 2015

IDEF – 2015 05 – 08 Mayıs 2015
12.Uluslararası Savunma Sanayii Fuarı

ANUFOOD EURASIA 14 – 16 Mayıs 2015
7. Uluslararası Gıda ve İçecek Ürünleri, Soğutma Teknolojileri, Mağaza Donanımı, Servis ve İkram
Hizmetleri Fuarı

İSTANBUL AUTOSHOW 2015 22 – 31 Mayıs 2015
İstanbul 7. Otomobil Fuarı

REW İSTANBUL 11 – 13 Haziran 2015
11. Uluslararası Geri Dönüşüm, Çevre Teknolojileri ve Atık Yönetimi Fuarı

İSG Avrasya İş Sağlığı ve Güvenliği Fuarı 11 – 13 Haziran 2015

SIGN İSTANBUL 2015 10 – 13 Eylül 2015

17. Uluslararası Endüstriyel Reklam ve Dijital Baskı Teknolojileri Fuarı

HIGHTEX 2015 ULUSLARARASI TEKNİK TEKSTİLLER VE NONWOVEN FUARI 11 – 13 Eylül 2015

ZUCHEX 01 – 04 Ekim 2015
26. Uluslararası Züccaciye ve Hediyelik Eşya, Elektrikli Ev Gereçleri Fuarı

AĞAÇ İŞLEME MAKİNESİ 2015 10 – 14 Ekim 2015
28. Uluslararası Ağaç İşleme Makineleri, Kesici Takımlar, El Aletleri Fuarı

INTERMOB 2015 10 – 14 Ekim 2015
18. Uluslararası Mobilya Yan Sanayi, Aksesuarları, Orman Ürünleri ve Ahşap Teknolojisi Fuarı
AVRASYA AMBALAJ 2015 İSTANBUL 22 – 25 Ekim 2015

21. Uluslararası Ambalaj Endüstrisi Fuarı

İSTANBUL GIDA-TEK 2015 22 – 25 Ekim 2015
10. Uluslararası Gıda ve İçecek Teknolojileri, Gıda Güvenliği, Katkı ve Yardımcı Maddeler, Soğutma,
Havalandırma, Depolama Sistemleri ve Lojistik Fuarı

ARTİST 2015 07 – 15 Kasım 2015
25. Uluslararası İstanbul Sanat Fuarı

İSTANBUL KİTAP FUARI 07 – 15 Kasım 2015
34. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı

IDF 2015 11 – 13 Kasım 2015
İstanbul 10. Deri Fuarı

COMVEX İSTANBUL 21 – 24 Kasım 2015
5. Ticari Araçlar, Otobüs ve Yan Sanayi Fuarı

LOGIST EURASIA 2015 21 – 24 Kasım 2015
7. Lojistik Endüstrisi, Taşımacılık, Yükleme, Boşaltma, Istifleme, Depolama Araç, Donanım, Sistem ve
Teknolojileri Fuarı

PLAST EURASIA İSTANBUL 2015 03 – 06 Aralık 2015
25. Uluslararası İstanbul Plastik Endüstrisi Fuarı

tuyap-fuar-logo beylikdüzü Beylikdüzü Otelleri tuyap fuar logo

CNREXPO Fuar Merkezi

CNR Fuarcılığın ülkemizde modern bir kimlik kazanması ve küresel vizyonda söz sahibi olması amacıyla 1985 yılından bu yana fuarcılık alanında hizmet vermektedir.
CNR Türkiye’nin iç ve dış ticaretinin artırılması amacıyla 50’ın üzerinde sektörün temsilcilerini hedef pazar alıcılarıyla buluşturduğumuz fuarlarla, her yıl binlerce katılımcıyı yüzbinlerce ziyaretçi ile bir araya getirmektedir.
150.000 m² kapalı ve 120.000m² açık alanı ve 8 salonuyla iş dünyasının tercihi CNREXPO, uluslararası standartlarda, fuarcılığın dünya normlarına uygun olarak tüm sektörlere hizmet veriyor.
Evteks, Avrasya Boat Show, AYMOD, AYSAF, Paintistanbul, Texbridge, EDT EXPO ve Natural Stone gibi kendi kulvarlarında dünyaca ünlü fuarların adresi konumundaki CNREXPO dünyasının yeniliklerini siz de keşfedin!
Avrasya’nın en büyük uluslararası fuar merkezi
Türkiye’nin yabancı vizyona ve uluslararası rekorlara sahip tek fuar kuruluşu
30 yıllık güçlü deneyim
750’den fazla başarılı organizasyon
100.000’den fazla katılımcı
5.000.000’dan fazla ziyaretçi
500 kişilik uzman ekip
150.000 m2 kapalı sergi alanı
Yılda 50 fuara ev sahipliği
7.500 araçlık elektronik otopark sistemi (1kapalı ve 2 açık dev otopark)
CCTV kontrollü özel güvenlik

CNR Fuar Takvimi 2015

ANNE BEBEK ÇOCUK ÜRÜNLERİ FUARI (15.01.2015 – 18.01.2015)

27.ULUSLARARASI İSTANBUL ANNE BEBEK ÇOCUK ÜRÜNLERİ FUARI

İSMOB (27.01.2015 – 01.02.2015)
İstanbul Mobilya Fuarı
www.cnrimob.com

CNR AVRASYA BOAT SHOW ( 14.02.2015 – 22.02.2015)
8. Deniz Araçları, Ekipmanları ve Aksesuarları Fuarı
www.cnravrasyaboatshow.com

CNR Kitap Fuarı( 27.02.2015 – 08.03.2015)
Kitap Fuarı
www.cnrkitapfuari.com/

10. Mersin Agrodays( 05.03.2015 – 08.03.2015)
Tarım, Gıda ve Hayvancılık Fuarı
www.mersintarimfuari.com

FOTEG İSTANBUL( 05.03.2015 – 08.03.2015)

PREMIERE VISION ISTANBUL 1( 11.03.2015 – 13.03.2015)
Kumaş Fuarı

ISTANBUL JEWELRY SHOW MART( 12.03.2015 – 15.03.2015)
40.İstanbul Uluslararası Mücevherat, Saat ve Malzemeleri fuarı
www.istanbuljewelryshow.com

ZOW İSTANBUL( 19.03.2015 – 22.03.2015)

EDT EXPO( 25.03.2015 – 28.03.2015)
3.Ev Dışı Tüketim-Gıda Ürünleri, Sarf Malzemeleri, Ekipmanları Üreticileri & Tedarikçileri Fuarı
www.cnredtexpo.com

KIRTASİYE&OFİS 2015( 01.04.2015 – 05.04.2015)
21. İstanbul Kırtasiye, Kağıt, Okul ve Ofis Ürünleri Fuarı
www.istanbulkirtasiyefuari.com

PHOTOSHOW( 02.04.2015 – 05.04.2015)

MEÇEF 2015( 04.04.2015 – 12.04.2015)
Mersin Mobilya, Çeyiz ve Evlilik Fuarı
www.cnrmecef.com

IDMA 2015( 23.04.2015 – 26.04.2015)
6. Uluslararası Un, İrmik, Pirinç, Mısır, Bulgur, Yem Değirmen Makineleri ve Bakliyat, Makarna, Bisküvi Teknolojileri Fuarı
www.idma.com.tr

AYSAF( 06.05.2015 – 09.05.2015)
53.Uluslararası Ayakkabı Yan Sanayi Fuarı
www.cnraysaf.com/

CHINA HOMELIFE( 03.06.2015 – 06.06.2015)

GAS TURKEY( 11.06.2015 – 14.06.2015)

BAYRAM ALIŞVERİŞ GÜNLERİ( 03.07.2015 – 16.07.2015)

EURASIA SHOP DESIGN( 03.09.2015 – 06.09.2015)
2. Mağaza, Market Donanımları ve Teknolojileri Fuarı
www.cnreurasiashopdesign.com

Worldfood İstanbul( 03.09.2015 – 06.09.2015)
Worldfood İstanbul, Uluslararası Gıda Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı

IPACK TURKEY( 03.09.2015 – 06.09.2015)
IPACK Uluslararası Ambalaj, Paketleme ve Gıda İşleme Sistemleri Fuarı

Hobi Fuarı( 09.09.2015 – 13.09.2015)
Promosyon Fuarı

Agropro Avrasya Tarım Fuarı( 10.09.2015 – 13.09.2015)

GSM EXPO( 17.09.2015 – 20.09.2015)
Mobil İletişim Teknolojileri Fuarı
www.cnrgsmexpo.com

Railway İstanbul 2015( 17.09.2015 – 20.09.2015)
Railway İstanbul – Demiryolu Teknolojileri, Raylı Sistemler, Toplu Taşımacılık, Lojistik ve Altyapı Fuarı
www.cnrrailwayistanbul.com

TRAFİK( 17.09.2015 – 20.09.2015)

İSTANBUL HEALTH EXPO( 01.10.2015 – 03.10.2015)
Bütünleşik Sağlık Hizmetleri, Sağlık, Yaşlı Turizmi Kongreleri ve 3. Medikal Cihaz Fuarı
www.cnrhealthexpo.com

AYMOD( 07.10.2015 – 10.10.2015)
54.Uluslararası Ayakkabı Moda Fuarı
www.cnraymod.com

ANAMUR TARIM VE GIDA FUARI( 08.10.2015 – 11.10.2015)
TARIM VE GIDA FUARI
www.cnranamurtarimfuari.com

IRAN EXPO( 15.10.2015 – 18.10.2015)

ISTANBUL JEWELRY SHOW EKİM( 15.10.2015 – 18.10.2015)
41.İstanbul Uluslararası Mücevherat, Saat ve Malzemeleri fuarı
www.istanbuljewelryshow.com

BAYİM OLUR MUSUN( 15.10.2015 – 18.10.2015)
13. Bayim olur musun Franchising fuarı

PREMIERE VISION ISTANBUL 2( 21.10.2015 – 23.10.2015)
Kumaş Fuarı

HOMETEX( 28.10.2015 – 31.10.2015)
Ev Tekstili ve Dekorasyon Fuarı
www.cnrhometex.com

CNR EMLAK 2015( 04.11.2015 – 08.11.2015)
3.Konut, İşyeri Satınalma, Kiralama ve Finansman Fuarı
www.cnremlakfuari.com

NATURAL STONE 2015( 04.11.2015 – 07.11.2015)
12. Uluslararası Mermer, Doğal Taş Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı
www.cnrnaturalstone.com

CSI ISTANBUL( 04.11.2015 – 07.11.2015)

AYSAF( 11.11.2015 – 14.11.2015)
54.Uluslararası Ayakkabı Yan Sanayi Fuarı
www.cnraysaf.com/

R+T( 12.11.2015 – 15.11.2015)

MERHOTEL( 19.11.2015 – 22.11.2015)
Mersin Turizm Fuarı

ENDÜSTRİ( 25.11.2015 – 29.11.2015)

CNR Mersin Kitap Fuarı( 28.11.2015 – 06.12.2015)
Kitap Fuarı
www.cnrmersinkitapfuari.com/

TÜEV( 02.12.2015 – 05.12.2015)
Türkiye Ev ve Mutfak Gereçleri Üreticileri, İhracatçıları Fuarı
www.cnrtuev.com

Elektrik – Elektronik( 10.12.2015 – 12.12.2015)

FESPA EURASIA( 10.12.2015 – 13.12.2015)

cnrexpo-fuar-merkezi beylikdüzü Beylikdüzü Otelleri cnrexpo fuar merkezi

Call Now Button