Rezervasyon kuralları

Beylikdüzü Günlük Kiralık Daireler ve Evler : Rezervasyon Kuralları

Bu web sitesinden gerçekleştireceğiniz rezervasyonlarınız için kapora yatırılması gereklidir.
Kaporaların check-in tarihinden 14 gün önceki iptallerde tamamı iade edilmektedir. Sonraki iptallerde iade yapılmamaktadır
Vuu Suites, giriş işlemi yapılmayan rezervasyonları giriş tarih ve saatinden (tesis giriş saati 13:00’tür) 24 saat sonra iptal etme hakkına sahiptir. Böyle bir iptal durumunda mevcut oda başka misafire satılabilir ve rezervasyon sahibine ücret iadesi yapılmaz
Vuu Suites, yapılan ödemenin geri iadesini kabul ederse, iade işlemi için alınan banka masrafı rezervasyon sahibine aittir.
Rezervasyon iptali ve ya değişikleri ile ilgili olarak rezervasyon departmanı ile temasa geçilmelidir.
Vuu Suites ve rezervasyon sahibi, karşılıklı ve yazılı olarak anlaşarak, farklı şartlarda bir sözleşme yapabilir. Böyle bir durumda sonradan yapılan sözleşmedeki koşullar geçerli olur. Ek sözleşmede belirtilmeyen hususlar bakımından burada yazılı rezervasyon kuralları hükümleri geçerli olur.
İşbu rezervasyon kuralları ve şartlarının uygulanmasında Türk Hukuku geçerlidir.
18 yaş altındaki kişiler rezervasyon yaptıramaz.
Rezervasyon kuralları hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz telefon, e-posta veya iletişim formu yoluyla bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca rezervasyonlarla ilgili bilgileri sık sorulan sorular sekmesinden de inceleyebilirsiniz.

Gökevler Mah. Tüyap Fuarı Yanı Özyurtlar N Residence A Blok No 6 Beylikdüzü/Istanbul
info@vuusuites.com
0533 666 6737

rezervasyon rezervasyon Rezervasyon kuralları rezervasyon

Call Now Button